ABC

Akademik Takvim Programı

ABC Akademik takvim programı; akademik ve idari faaliyetlerin planlanmasında öğretim üyeleri ve kurum yönetiminin bir iletişim aracı olarak çalışır.

ABC Akademik Takvim Her Zaman Yanınızda

Akademik takvim, eğitim kurumlarının farklı ders ve gruplardaki tüm öğrenci ve velilerle iş birliği ve iletişim kurması açısından çok önemlidir. ABC Akademik takvim programı, akademik ve idari faaliyetlerin planlanmasında öğretim üyeleri ve kurum yönetiminin bir iletişim aracı olarak çalışır.

Her yıl kurumda öğrenim gören öğrenci sayısı arttıkça tek bir akademik takvim programı olması ve doğru uygulanması önemlidir. Akademik takvim yönetimi, farklı tarihlere eşlenmiş etkinliklerin listesini içeren kolay bir programdır.

ABC Akademik takvimin planlanma şekli önemlidir. Akademik hedeflerde ve eğitim kurumlarının iş hedeflerinde sonuç üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır.

ABC Akademik takvim kavramı, okullar ve etüt merkezleri için büyük ölçüde değişir. MEB’e bağlı kurumlar, tam bir akademik yıl için dönemler ve günler etrafında planlanır. Öğrencilerin başlangıcı, sınavlar, tatiller ve önemli olaylar gibi çeşitli etkinlikler akademik takvime önceden eklenebilir. Bu sayede fakülte çeşitli zaman çizelgeleri şeklinde diğer çizelgeleme araçlarını hazırlamaya başlayabilir. Akademik takvim, tüm eğitim kurumu için dönüm noktası planlama sistemidir.

ABC Akademik takvime eklenecek anlık bir sınav tarihi, ani tatil gibi herhangi bir değişiklik yapılabilirsiniz. Başka bir deyişle Anlık değişimler ABC Akademik takvimde öğrenci ve velilere anlık olarak iletilebilirsiniz.

Dijitalleştirmenin faydalarını akademik takvimlerin tüm kullanıcılarına olduğu kadar yaratıcılarına da getirebilecek ABC Akademik Takvim otomasyon yazılımı mevcuttur. Aynı zamanda ABC Akademik Takvim Programı ile tatiller, sınavlar vb. gibi önemli olayları yönetebilirsiniz.

Entegre bir SMS paketi varsa, olaylarla ilgili SMS bildirimi anlık olarak gönderilebilir. Ayrıca, ABC mobil uygulama yüklenirse, bir etkinlikle bağlantılı tüm kullanıcılar bir anında iletme bildirimi alır.

ABC Okul Yönetim Sistemi

ABC Okul Yönetim Sistemi, kullanıcılara birçok konuda yardımcı olur. Özellikle öğretmenlere, idari birime, velilere ve öğrencilere ayrıcalıklarına göre takvime erişim verilmesi. Böylelikle her birey kendisine göre yardımcı olabilecek planlamaları inceleyebilirsiniz.

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.