ABC

Sign in

Anaokul Yönetim Yazılımı

ABC Anaokul yönetim yazılımı ile okulunuzdaki tüm etkinlikleri, öğrenci kayıtlarını ve takiplerini yapın. Kurumunuzun prestijini güçlendirin.

Online yönetim yazılımları günümüzde hastane, okul, kütüphane ve anaokulu gibi her alanda önemli roller oynamaktadır. Anaokul yönetim yazılımı da genel olarak bu yazılımlar gibi günlük aktiviteler, sistematik ve sorunsuz bir şekilde yürütülebilir.

ABC Ana Okul Yönetim Yazılımı ile velilerde okullarda mutlu.

Anaokulu Yönetim Yazılımı, anaokulunun yönetimindeki gelişmelere katkıda bulunacak çevrimiçi bir yazılımdır. Bu sistem, anaokulunun yönetiminde yönetici ve öğretmenlere yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Anaokulu, öğrenci ve çalışan verilerini yönetmek için MEB’in çevrimiçi sistemi kullanılmaktadır. Yine de anaokulunda öğrenci katılımı, ücretler ve bildirimde eksiklikler olabilmektedir.

ABC Okul Yönetim Sistemi bünyesinde bulunan ve farklı bir çok özelliği bünyesinde barındıran Anaokulu Yönetim yazılımı ile öğrenci kaydı, çalışan kaydı, öğrenci devamlılığı gibi farklı modüllerden oluşur. Ayrıca yönetici, öğrencilerin bilgilerini kaydetmek ve çalışanların profilini yönetmek için bu sistemi kullanabilir.

Anaokulu Yönetim Yazılımı Her Zaman Kolaylık Sağlar
Öğretmenler, öğrenci etkinliklere katılımını kaydedebilir ve aylık yoklama raporlarını indirebilir. Öğretmenler ayrıca bu sistem üzerinden eksik envanter listelerini indirebilirler. Öğretmenler listeleri bildirebilir. Bu sistem, yönetici ve öğretmenlerin anaokulundaki veri alışverişini ve yönetmesini kolaylaştırabilir.

SMS uyarısı ile ebeveynler anaokulu bilgilerini daha hızlı ve kolay bir şekilde alabilirler. Böylece anaokulu yönetim yazılımı yöneticilere, öğretmenlere ve velilere fayda sağlayabilir.

Anaokulu Yönetim Programı Bir Tık Uzağınızda
Öğretmenler, bir çocuğun tüm aktivite zaman çizelgesini yönetebilir. Bu, bir program hazırlama çabasını ve insan gücünü azaltacaktır. Böylelikle daha fazla zaman kazandıracaktır.

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.