ABC

Davranış Takip Programı

Davranış takip programı sayesinde öğrencilerin davranışlarını kayıt altına alabilirsiniz. Öğrencilere davranış sertifikaları verebilirsiniz.

ABC Davranış takip programı ile öğrenci davranışları kayıt altında

ABC Davranış Takip Programı, öğrenci davranışlarını kayıt altına almak için öğretmenelere inanılmaz derecede kolaylıklar sağlar. ABC öğrenci ve veliler için önemli olan davranışları kaydetmenin önündeki engelleri kaldırır.

Davranış Takip Programı, ödülleri ve yaptırımları tutarlı ve adil bir şekilde uygulamanıza yardımcı olur. Öğrencilerin davranışlarını, etkili bir şekilde planlamanıza, politikanızı iyileştirmenize fayda sağlar.

Okulunuzun davranış politikasını okul genelinde uygulamak bazen yıpratabilir. Personele gruplar ve bireyler için ödülleri ve takipleri çevrimiçi olarak hızlı ve kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Özellikle anaokul ve ilkokul kademesinde kullandığınız Davranış Takip Sistemi ile olumlu davranışları ödüllendirmek ve düşük düzeydeki aksaklıkları belirlemek mümkündür. Birçok okul davranış politikasında temel öncelikler olarak davranış takipleri sayılmaktadır.

Davranış Takip Programının Faydaları

Öğrencileri ve velileri, öğrencinin okuldaki davranış seçimleri hakkında sürekli takip edebilirsiniz. ABC Davranış Takip Programı ile ister bireysel bir olay ister tüm sınıfın genelini takip edebilirsiniz.

Öğretmenler, katılım, değerlendirme ve ev ödevlerini kaydetmek için kullandıkları aynı sistemde davranışları kaydedebilir ve yönetebilir. ABC Davranış Takip Programı sayesinde öğrenci takibi artık çok konforlu hale geliyor.

Davranış Takip Programı Veli Dostudur

ABC Okul Yönetim Sistemi bünyesinde bir modül olarak bulabileceğiniz Davranış takip programı, öğrencileri kendi ana sayfaları veya Mobil Uygulamamız aracılığıyla davranışlarına erişmeye teşvik ederler. Böylece öğrencilerinize bağımsızlığı ve sorumluluğu teşvik edebilirsiniz. Böylelikle kendi gelişimini takip eden öğrenciler gelişmelerinin farkında olacaklardır.

ABC Okul Yönetim Sistemi Mağazalarda

Ebeveynlerin davranış ve kazanım arasındaki bağlantıyı anlamasına yardımcı olun. Davranışları ve kazanımları arttıkça birbiri ile olan ilişkileri de arttırmanız fayda sağlayacaktır. Bu sebeple ABC Davranış Takip programı veli dostu bir uygulamadır.

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.