Dershane Muhasebe Programı

ABC
2 min readMay 14, 2022

Dershane muhasebe programı, ücretlerin hesaplanmasından, ekleme ve kesintilerin muhasebeleştirilmesinden, son ödeme bildiriminden, ücret ödeme portallarından ve e- ücret makbuzunun oluşturulmasından uçtan uca ücret ödeme döngüsünü yönetir.

Dershane Muhasebe Programı

ABC dershane muhasebe programı, veliler için ücret ödeme ve yönetim için bakiye toplama sürecinin güvenli, emniyetli ve sorunsuz bir deneyim olarak kalmasını sağlar. Ayrıca, tüm bu hassas finansal işlemlerin yönetimi için devam eden bir kaydın tutulmasını da otomatik olarak sağlar.

Dershane muhasebe programı yükleme

Ücret oluşturma ve ödeme, herhangi bir eğitim kurumu için temel bir süreçtir, çünkü kendisi alt satırla ilgilenir. Dershane muhasebe programı tüm bu süreci otomatikleştirip dijitalleştirerek, insan kaynaklı hata oranlarını düşürerek veliler ve yönetim için süreçlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Veliler, ücret ödemelerini tamamlamaları için zamanında hatırlatıcılar alır ve ödemeyi istedikleri zaman istedikleri yerden ve herhangi bir cihazdan yapabilirler.

Dershane yönetimi için, süreci otomatikleştirmek, hata oranını azaltır ve ücret ödemesinin tahsilat ve makbuz oluşturma açısından sorunsuz bir süreç olmasını sağlarken, aynı zamanda eğitim kurumlarında ön muhasebe personeline daha az bağımlılık sayesinde personel maliyetlerini de düşürür.

Dershane muhasebe programı özellikleri

Dershane öğrenci aidat takip programı, veliler ve okul yönetimi için tüm ücret sürecini de otomatikleştirir. Eğitim kurumu üzerindeki zaman ve iş yükünü azaltmak için mevcut süreçleri online olarak otomatikleştirir. Dijitalleşme haricinde kolaylık ve şeffaflık sağlayan dershane muhasebe programında, raporlama gibi süreç sonrasını da düzenleyen bir çok özelliğe sahiptir.

--

--

ABC

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.