Dershane Otomasyon Programı: Dershanelerin 1 Numaralı Tercihi!

ABC
1 min readApr 16, 2023

Dershanelerin yerini alan özel etüt merkezleri ve okulların sayısı her geçen gün artıyor. Bu özel okulların rekabetçi bir ortamda faaliyet göstermesi, öğrencilerine en iyi eğitimi sunabilmesi için teknolojik gelişmelerden yararlanması gerekiyor. Bu noktada dershane otomasyon programı, özel etüt merkezlerinin hayatını kolaylaştıran ve verimliliğini artıran önemli bir araçtır.

ABC Dershane Otomasyon Programı

Dershane otomasyon programımız öğrenci kayıt işlemlerini kolaylaştıran bir yapıya sahiptir. Öğrenci kayıt formu, veli bilgileri ve öğrencinin tüm kişisel bilgileri sistemimizde saklanır. Bu sayede öğrencilerin takibi daha kolay hale gelir ve öğrencilerin derslerden alacakları notlar da sistemimizde tutulur.

ABC Okul Yönetim Sistemi olarak, dershanelerin yerini alan özel okulların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir dershane otomasyon programı sunuyoruz. Bu program, öğrenci kayıt işlemlerinden sınıf takip sistemine kadar birçok işlemi kolaylaştıran ve daha verimli hale getiren özelliklere sahiptir.

Dershaneler ABC Mobil Uygulama ile Daha Etkin!

ABC Dershane Otomasyon Programı, öğrencilerin ve velilerin dershane işlemlerini kolayca yapabilmesi için mobil uygulama da sunmaktadır. Bu uygulama, öğrencilerin ders programlarını, devam devamsızlık durumlarını, notlarını, ödevlerini ve diğer dershane işlemlerini takip etmelerini sağlar.

Mobil uygulama sayesinde öğrenciler, ders programlarını anlık olarak takip edebilirler. Derslerin saatleri veya yerleri değiştiğinde, öğrenciler anında bilgilendirilirler. Ayrıca, öğrenciler derslerde aldıkları notları ve ödevleri de mobil uygulama üzerinden takip edebilirler.

--

--

ABC

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.