ABC

Bir eğitmenin ABC Öğrenci Takip Programında iletişim kurması için temel iletişim aracına duyuru programı anlatıyoruz.

ABC duyuru modülü sadedir. SMS maliyetleri çıkarmaz.

Bir eğitmenin ABC Öğrenci Takip Programında iletişim kurması için temel iletişim aracına duyuru programı anlatıyoruz.

Bir eğitim kursunda, eğitmenlerin tüm üyelerine yönelik kurslar tarafından bir kişi tarafından kullanılabilir. ABC Duyuru Programı boyutunda ve güncellemelerine göndermeleri tanıyan bir aracıdır. Öğrenciler ayrıca yeni bir duyuru yayınlandığı ekran görüntüsü veya sms olarak satın alınabilir.

Duyuruları programı kullanan kurumlara birdirinden yararlı özellikleri vardır. Duyurular yayınlandığında bir ekran bildirimi almanın yanı sıra, Duyurular özelliği öğrencilerin programdaki bilgilere doğrudan erişmesine olanak tanır. Eğitmenler, duyuruları kurslarının ana sayfasının en üstüne sabitleyebilir, böylece öğrencilerin ilk gördüğü şey bu olur. Tüm Duyurular aracına kaydedilir, böylece eğitmenler geçmiş Duyurulara erişebilir. Böylelikle bunları gelecekteki duyurularda yeniden kullanabilir. Bir Duyuru yaparken eğitmenler, resim ve video gibi farklı medya ekleyebilir.

Duyuru Programı Faydaları

Öğrencilerle iletişim, etkili çevrimiçi öğretimde en önemli uygulamalardan biridir. Günümüzde teknoloji aracılı iletişim kanallarından en iyi şekilde yararlanmalıyız. Çevrimiçi iletişimin bazı olumsuz izlenimlerine rağmen, çoğu çevrimiçi eğitmen, öğrencileriyle etkileşimlerinin derin ve anlamlı olduğunu bildirmektedir.

Duyuru Takip Programı ile Planlayın

Müfredatınızda ve kursun başlarında öğrencilere duyuruları kullanacağınızı bilgilendirebilirsiniz. Onları nerede bulacağınızı ve ne tür bilgiler beklemeniz gerektiğini açıklayın. ABC Duyuru Takip Programını öğrencilerinizin kullanabileceği bildirimleri ayarlamak için bilgi yayınlamak iyi bir fikirdir.

ABC’nin Profesyonel Modüllerini İnceleyin, Demo İsteyin!

ABC Okul Yönetim Sistemi çatısı altında olan anket modülü yanında kolay kullanımı ve profesyonel yapısı ile ön plana çıkan bir çok modülü vardır. Tüm modülleri sitemizden inceleyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz.

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.