Duyuru Takip Sistemi

ABC
2 min readApr 23, 2022

Eğitimi verilen derslerle ilgili olarak vazgeçilmez olan ilişkilerin başında velilerin fikri ve uygulama desteğinin anlık olarak alınması gelir. Bu destek ise eğitim süreçleri içerisinde anlık olarak okul duyurularının vakit kaybı olmaksızın velilere aktarımını içermektedir. Okullar tarafından yapılan bu bilgilendirmeler duyuru takip sistemi vasıtası ile yapılmaktadır. Okul içerisindeki yönetimin yada öğretmen duyurularının online tabanda güncel olarak yönetimine duyuru takibi diyoruz.

ABC Duyuru Takip Sistemi

Okul ve kursların en büyük ihtiyaçlarından biri de öğrencilerin velileri ile ve aynı zamanda online eğitim sürecinde öğrencilerle daha sıkı iletişim ihtiyacında olmalarıdır. Bu noktada da ABC’nin okul duyuru takip sistemi eksiksiz olarak bu isteklerini yerine getirmektedir. Duyuru takibi ABC OYS’nin en önemli işlevsel yapılarının başında gelen modüllerindendir.

Öğretmenler ve yöneticiler anlık olarak duyuru paylaşabilirler, duyurularını velilere, öğrencilere özel gönderebilirler. Dilerlerse tüm öğrencilere veya seçtikleri birkaç öğrenciye duyuru yapabilirler. Böylelikle genele bağlı olmaksızın gelişen farklılıkları duyuru takibi sayesinde hem öğrenciler hem de veliler ayrı ayrı takip edebilmektedirler.

Gönderilen duyurular seçeneklere bağlı olarak velilere uyarı sesi ile anlık bildirim olarak gider. Ayrıca veli ABC’yi yüklemedi ise bu durumda okul sms hizmeti aldı ise duyuru takibi sistemlerine bağlı olarak SMS olarak gönderilir. Böylelikle duyuru takip sistemi ile okulunuzda eksiksiz bir duyuru takibi yapmış olursunuz.

ABC Okul Yönetim Sistemi

Öğretmen merkezli yapısı ile kullanıcıların gözdesi olan, modern arayüzü, kullanım kolaylığı, yenilikçi yapısı ile tüm okul kademelerinde kullanılan ABC Okul Yönetim Sistemi standartları yukarılara taşıyor.

ABC; okul yönetim yazılımını, inovatif bir sistem haline getirmiştir. Okul bünyesinde olması istenen mobil uygulama, muhasebe, ölçme değerlendirme gibi alanlarada girerek başarılı bir okul yönetim sistemi olmayı başarmıştır. ABC OYS komple bir sistemdir. Web sitesi ve mobil uygulama birbirine entegredir. ABC ile okulunuzu tek noktadan yönetmenin konforunu sizde yaşayın.

--

--

ABC

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.