Koçluk Sistemi

Koçluk sistemi ile öğrenciler çok büyük mesafeler alabiliyor. Gönüllülük esasıyla yapılan koçluk sistemi ile üst seviyede başarılara ulaşacaksınız.

Öğrenciler için koçluk sistemi, son zamanlarda ölçülemeyecek kadar yardımcı olabilir. Ortaokuldan liseye, lisansüstü okula ve ötesine kadar her türden öğrencilerle hitap etmektedir.

Bir öğrenci olarak, başarmanız ve üstesinden gelmeniz beklenen birçok görev vardır: Ödev yapmak, ders çalışmak, derslere katılmak gibi birçok etkinlik vardır. Başarılı olma ve hayatta üstün olma arzusu, sürekli bir rekabet gibi hissedilebilir. ABC Koçluk Sistemi ise size her zaman yardımcı olacaktır.

Okul Koçluk Sistemi
Yeni okul yöneticileri ilk başladığı zaman yoğun bir iş temposuna başlarlar. Sadece bu değil, öğretmenlerin birçoğu okulda stresli olduğu gözlemleniyor. Bu nedenle, okullarda kaliteli eğitmen istihdam etmenin ve elde tutmanın önemi daha da anlaşılmaktadır.

Daha önemli stratejik şeyleri planlamak ve üzerinde çalışmak için daha fazla zamanınız olacak. Sonuç olarak, daha az çabayla daha çok iş yaparsınız. Böylece çok daha az stresli ve baskı altında hissedeceksiniz. Dahası, öğrencilerin gelecekleri için artık daha başarılı vazgeçilmez bir öğretmen olacaksınız.

Öğrenci Koçluk Sistemi

Koçluk sergileyen ve uygulamalarında sürekli iyileştirmeler yapılan öğrenciler her zaman daha başarılı olurlar. Öğrenci gelişmeye devam etmek için motive edildiğinde ve güçlendirildiğinde başarıları sürekli artarak devam eder. Korktukları ya da kaygılandıkları için değil, yapabileceklerinin en iyisi olmaya içsel olarak motive oldukları için.

Bu öğrenciler için gerçek bir gelişimdir. Ve öğrenci performansında devam eden bu iyileştirmeler, sınıflar arasında ve kademeli olarak tüm okulda iyileştirmelere yol açar.

Öğretmen Merkezli Okul Yönetim Sistemi
Modern arayüzü, kullanım kolaylığı, yenilikçi yapısı ile tüm okul kademelerinde kullanılan ABC Okul Yönetim Sistemi ile koçluk çalışmalarınızı profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz.

ABC’yi Mağazalardan Ücretsiz İndirin!

APPSTOREDEN İNDİRİN
GOOGLE PLAY’DEN İNDİRİN

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.