Konu Takip Çizelgesi

ABC Konu Takip Çizelgesi modülü ile okulunuzdaki konuları ödevlendirebilir, konu takibi ödevlerinizi değerlendire bilirsiniz.

Öğrenmenin amacını bilmeden bir sınıfta olmak, tanıdık olmayan bir şehre amaçsız bir yolculuğa çıkmaya benzer. Öğretmenler, öğrencilerin öğrenme yolculuğunun amaca yönelik olmasını sağlamak için hedefler belirleyebilir.

Konu takibiniz, “ABC Konu Takip Çizelgesi” modülü ile kontrol altında

Öğretmenler öğrenme hedeflerini belirleyip ilettiklerinde, gelecek öğrenme aktiviteleri için bir odak noktası olduğu mesajını gönderirler. Bu, öğrencilere öğrenmenin bir nedeni olduğu konusunda güvence verir. Öğretmenlere konu takip çizelgesi için bir odak noktası sağlar. Öğrenme hedeflerine özel geri bildirim sağlamak, öğrencilerin performanslarını geliştirmelerine ve anlayışlarını sağlamlaştırmalarına yardımcı olur.

ABC Konu Takip Çizelgesi Modülünün Avantajları

Hayattaki en büyük dersler başarısızlıklardan kaynaklanır. Bu hatalardan çıkarılan dersler öğrencilerin kendini geliştirmesine yardımcı olur. Öğretmenler bu hayat dersini günlük olarak öğretirler. Hiçbir öğrenci mükemmel değildir. Hatalar yaparlar ve öğrencilerinin hatanın ne olduğunu, nasıl düzeltileceğini anlamalarını sağlarlar. Bu hataların tekrarlanmamasını sağlayacak stratejiler vermek öğretmenin görevidir. ABC konu takip çizelgesi modülü de tıpkı birer öğretmen stratejisi gibi öğrencilerin sürekli ders hakkında zinde ve başarılı kalmasını sağlar.

ABC Okul Yönetim Sistemi

ABC’yi Mağazalardan Ücretsiz İndirin!

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.