ABC

Lise Yönetim Yazılımı

ABC Lise yönetim yazılımı ile profesyonel öğrenci takibi ve otomatik veli bilgilendirme sistemi sayesinde kurumunuzun prestijini yükseltin!

ABC Lise Yönetim yazılımında tüm modüller düşünülmüş.

Eğitim sistemi ile beraber okullar da gelişiyor. Dijital çağ ve modern teknolojilerle birlikte, okullar, eğitim kalitesini ve yönetim kolaylığını artırmaya yardımcı olan daha yeni yazılımları benimseyerek giderek daha dijital hale geliyor. ABC tarafından liselere yönelik olarak düşünülen lise yönetim yazılımı ve modülleri bu konuda eğitim kurumlarına inanılmaz rahatlıklar sağlıyor.

Eski zaman alıcı kuralların üstesinden gelmesine yardımcı olmak için lise yönetim yazılımı sizler için bir biçilmiş kaftan.

Öğrencilerin dersler bittikten sonra bile erişilebilen, eğitim ile ilgili her şeye hazırlanmalarına yardımcı olabilecek çevrimiçi gelişmeler artık birincil düzeyde önemli. Eğitim alanındaki tek gelişmede bu değil. Tartışmasız bir şekilde hem öğrenci hemde öğretmenlerin yardımcısı olan ABC lise yönetim yazılımı eğitim alanındaki gelişmeleri takip etmektedir. Özellikle öğretmen merkezli olan ABC, eğitim alanındaki tüm gelişmeleri öğretmenlerimizin hizmetine eksiksiz sunmaktadır. Öğretmenler ve İdare dahil olmak üzere okul personelinin okulun günlük işlerini eksiksiz kontrol etmek zorunda.

Lise Yönetim Yazılımı Modüllerini İnceleyin, Demo İsteyin!

ABC’nin kolay kullanımı ve profesyonel yapısı ile ön plana çıkan Lise Yönetim Yazılımına özel olarak bir araya getirilen modüllerini buradan inceleyebilirsiniz. Demo isteğinde bulunan okullarımıza modülleri ABC olarak online ve yerinde anlatıyoruz.

ABC Okul Yönetim Sistemi profesyonel yapısı ile göz kamaştırıyor.

Lise Yönetim Yazılımı Her Zaman Yanınızda

Tam ergenlik çağında olan öğrenciler için ABC Okul Yönetim Sistemi bünyesinde bulunan Lise yönetim yazılımı, derse katılımın birçok yönünü kapsamaya izin verir. Bu yazılım, yoklama raporlarını ebeveynler ve öğretmenler için de cihazlarından erişilebilir hale getirir. Böylelikle program yardımı ile raporlar oluşturabilir ve önceki yoklama verilerini hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bu özellik, bir öğrencinin katılımını kolayca ve hatasız olarak kaydeder.

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.