Öğrenci Takip Sistemi

ABC
2 min readFeb 8, 2021

Öğrencilerinizin akademik ve sosyal gelişimi için düzenli takip edilmeleri önemlidir. ABC öğrenci takip sistemi ile öğrencileriniz hakkında gelişmiş raporlar alabilirsiniz.

Öğrenci takibi

Öğrenci Takibi

Öğretmenler; öğrencilerin okul içinde dersleri ve sosyal davranışları ile alakalı önemli her gelişimi kayıt altına alırlar.

Genellikle yoklama, ödevlendirme, davranış, çözülen soru sayısısı gibi takip edilen konular ilk sıraları oluşturmaktadır.

Bu takiplerin işlenmesi ve velilere aktarılarak öğrencilerin takip edilmesi bazen zaman alıcı olabilmektedir.

Öğrenci Portfolyoları

Öğrencilerinizi ne kadar iyi analiz edebiliyorsunuz? yada öğrencilerinizin tüm bilgilerine anında ulaşabiliyor musunuz?

ABC öğrenci takibi ile öğrencilerin yeteneklerini, becerilerini, güçlü ve zayıf yönlerini, karakteristik özelliklerini öğrenme alanlarıyla ilişkili olarak göstermiş, çaba göstererek eriştikleri başarı düzeyini yansıtan portfolyolarını otomatik olarak oluştururusunuz.

Öğrenci Başarı Takibi

Öğrencilerinizin başarılarını taçlandırarak bu başarıları takip etmek; öğrenci, veli ve okul için hayli özel ve önemlidir.

ABC öğrenci takip sistemi ile belirli konularda öğrencilerinize sertifikalar verebilirsiniz. Bu sertifikalar hem öğrencinizi motive edecek ve hemde okul ile veli arasındaki aidiyet bağını güçlendirecektir.

Yeni kazanılan sertifikalar, daha önce kazanılan sertifikalar gibi takip istenen listelerede ABC ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ABC Öğrenci Takip Sistemi

Öğrenci Takip Uygulaması

ABC Öğrenci Takip Sistemi olan sitemizi ziyaret edebilir veya mobil uygulamamızı mağazalardan ücretsiz indirebilirsiniz.

ABC.NET.TR’yi ZİYARET EDİN

APPSTOREDEN İNDİRİN

GOOGLE PLAY’DEN İNDİRİN

--

--

ABC

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.