Okul Duyuru Programı

ABC
2 min readMar 1, 2021

Paylaştığınız duyurulara yenisini eklemek ya da duyuru içeriklerinizi güncellemek ABC Okul Yönetim Sistemi ile artık çok kolay.

ABC Okul Duyuru Programı

Okul ve kursların en büyük ihtiyaçlarından biri de öğrencilerin velileri ile ve aynı zamanda online eğitim sürecinde öğrencilerle daha sıkı iletişim ihtiyacında olmalarıdır. Bu noktada da ABC’nin okul duyuru programı eksiksiz olarak bu isteklerini yerine getirmektedir. Duyuru takibi ABC OYS’nin en önemli işlevsel yapılarının başında gelen modüllerindendir.

Öğretmen Duyuru Programı

Öğretmenler, ABC duyuru programı sayesinde yetkili oldukları sınıflara toplu ya da bireysel duyurular gönderebilmektedir.

ABC Duyuru Programını Mağazalardan Ücretsiz İndirin!

APPSTOREDEN İNDİRİN

GOOGLE PLAY’DEN İNDİRİN

Konularda telafi yapmasını istediğiniz bir öğrenciniz için sadece o öğrencinize ve velisine özel bir duyuru oluşturabilirsiniz. Ya da duyurularınızı tüm sınıfa açabildiğiniz gibi sadece velilere özel içerikler de oluşturabilirsiniz. Gönderdiğiniz her içerik için veli ya da öğrencileriniz, bildirim almaktadır. ABC duyuru programı sizin için mesaj içeriklerini okumayan veli ya da öğrencilerinizi listelemektedir.

Veli Duyuru Takibi

Özellikle öğrencilerin günlük yada haftalık gelişimsel düzeyini takip etmek isteyen veliler için duyuru takip modülü gerçekten vazgeçilmez bir dönüşüm sağlayacaktır. Veliler, yoğun iş hayatından fırsat bulup istedikleri sıklıkta okullarını ziyaret edemeyebilir, kalabalık whatApp yazışmalarından ise verimli geri dönüşler alamayabilirler.

Öğrenci Duyuru Takibi

Öğrencilerin, okullarda takip etmesi ya da akıllarında tutması gereken pek çok gelişme olabilmektedir. ABC Duyuru Takibi ile ödevler, okul yönetimi duyuruları, yakın bir tarihte planlanan okul gezisi vb. gelişmeler duyuru takip sistemi sayesine aktarılacak güncel bilgiler olarak düzenlenebilecektir.

Kaynak: ABC Okul Duyuru Programı

--

--

ABC

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.