Okul Kulüpleri

ABC
Apr 16

--

Okul hayatı her açıdan renkli ve birbirinden farklı deneyimlere adım atılan bir yaşamdır. Okul kulüpleri sayesinde öğrenciler birbirinden farklı aktiviteler ve sosyal yaşam açısından da renkli günler okul çağında yaşanmaktadır.

Okul Kulüpleri

Öğrencilerin becerilerini keşfetmek ve o geliştirmek kaliteli okullardan beklentilerdendir. Öğrenci becerileri keşfinde ve geliştirilmesinde ise okul kulüpleri önemli bir görev üstlenmektedir. Öğrencilerin ilgi alanlarına göre oluşturulan okul kulüplerin yönetimi ve düzenli bir şekilde işleyişi ise oldukça önemlidir.

ABC Okul Yönetim Sistemi

Öğretmen merkezli yapısı ile kullanıcıların gözdesi olan, modern arayüzü, kullanım kolaylığı, yenilikçi yapısı ile tüm okul kademelerinde kullanılan ABC Okul Yönetim Sistemi standartları yukarılara taşıyor.

ABC; okul yönetim yazılımını, inovatif bir sistem haline getirmiştir. Okul bünyesinde olması istenen mobil uygulama, muhasebe, ölçme değerlendirme gibi alanlarada girerek başarılı bir okul yönetim sistemi olmayı başarmıştır. ABC OYS komple bir sistemdir. Web sitesi ve mobil uygulama birbirine entegredir. ABC ile okulunuzu tek noktadan yönetmenin konforunu sizde yaşayın.

--

--

ABC

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.