ABC

Online anket uygulaması ile kurumunuzdaki en küçük detayları dahi takip edebilir, kullanıcılardan geri dönüşleri hızlıca alabilirsiniz.

ABC ile anket düzenleme çok kolay

Online anket uygulaması, öğretmen, öğrenci veli gibi eğitim kurumuyla ilgili herkesi kapsamaktadır. Öğrencilerin çeşitli konu veya konularda doğru geri bildirim toplamanın hızlı ve akıllı bir yolu olarak tanımlanır.

ABC online anket uygulaması ile velilere yönelik tanıma anketi oluşturulabilirsiniz. Böylelikle ABC anket sonuçlarına göre velileri özel etkinliklerde bir araya getirebilirsiniz.

Online Anket Takibi Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı

ABC online anket takibi ile öğrencilerin ve öğretmenlerin, memnuniyet ve performans düzeylerini sürekli olarak ölçersiniz. Toplanan verilerle, temel nedenleri belirler ve karşılaşılan sorunları ele alırlar. Öğretmenlere, öğrencilere ve velilere özel anketler hazırlayabilirsiniz.

ABC Online Anket ile Kontrol Sizde

Online anket modülünü kullanan öğrenciler, anket yetkinliği kazanarak gelecekte profesyonel yaşamlarında fayda sağlar. Bir eğitimci olarak eğitim kurumları, öğrencilere bilimsel bir araştırma aracı kullanma fırsatı sunar. Öğrenciler okulda mutlu ve memnunlarsa, daha çok çalışma ve daha iyi sonuçlar elde etme eğilimindedirler.

Eğitimciler, akademik kurumun gelişim alanlarını keşfedebilir ve öğrencilerin öğrenme deneyimini geliştirebilir. Çevirimiçi anket modülünü kullanan kurumlar, böylelikle personel için öğretim ortamını iyileştirebilir. Ebeveynler ayrıca eğitim kurumunun nasıl yönetildiğine ilişkin görüşlerini ve algılarını dile getirir ve iyileştirmeler önerir.

ABC okul yönetim sistemi profesyonel yapısı ile göz kamaştırıyor

ABC’nin Profesyonel Modüllerini İnceleyin, Demo İsteyin!

ABC Okul Yönetim Sistemi çatısı altında olan anket modülü yanında kolay kullanımı ve profesyonel yapısı ile ön plana çıkan bir çok modülü vardır. Tüm modülleri sitemizden inceleyebilir, demo talebinde bulunabilirsiniz.

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.

Her okul için uygun bir çözümü olan ABC Okul Yönetim Sistemini App Store ve Google Play’den inceleyin.